Facebook Nasza Klasa Google+

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
12 429 67 27
12 430 01 15

ZAPRASZAMY
DO KONTAKTU

Szukasz dodatkowych informacji? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

antavia@antavia.pl

Ela Bogaty
antavia_ela@antavia.pl

Ela Batko
antavia_ebatko@antavia.pl

Włochy - Civetta

Włochy Civetta wczasy narciarskie z dojazdem własnym , karnet w cenie

Symbol Termin Cena Uwagi
CIV - FS 0 od 09-01-2021 do 16-01-2021 2400.00 zł Zapytaj

ZAKWATEROWANIE: Dom wakacyjny CASA ALPINA – położony w malowniczej miejscowości Santa Fosca, na wysokości 1450 m n.p.m., zaledwie 900 m od najbliższych wyciągów stacji narciarskiej Selva
di Cadore. Do centrum miejscowości 300 m (sklep, bary, pizzeria). Ośrodek posiada 50 funkcjonalnie urządzonych pokoi (kilka z balkonem), wszystkie z łazienkami. Do dyspozycji gości: sala restauracyjna, sala telewizyjna, obszerny hall, bezpłatny dostęp do Wi-Fi w całym obiekcie, świetlica (stół do ping ponga, piłkarzyki), winda, recepcja, narciarnia oraz parking. Możliwość skorzystania z basenu/sauny
w sąsiednim hotelu (za dodatkową opłatą). Przystanek płatnego skibusa ok. 100 m od ośrodka.

WYŻYWIENIE: 3 x dziennie (kuchnia międzynarodowa): śniadanie, lunch pakiet na stok: bułka
z wędliną / serem, ciastko lub baton, herbata do termosów; trzydaniowa obiadokolacja, woda do obiadokolacji 

CENA ZAWIERA

 • zakwaterowanie 7 noclegów w ośrodku Casa Alpina
 • wyżywienie 3 x dziennie (kuchnia międzynarodowa): śniadanie, lunch pakiet na stok: bułka
  z wędliną / serem, ciastko lub baton, herbata do termosów; trzydaniowa obiadokolacja, woda do obiadokolacji (pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja, ostatnim śniadanie)
 • karnet narciarski - 6-dniowy Civetta (możliwość zmiany karnetu na 5xCivetta + 1xSella Ronda za dopłatą 43 €/os.  Wyjazd na stoki narciarskie Marmolada, Sella Ronda  8 dnia wyjazdu, piątek)
 • jeden komplet bielizny pościelowej i ręczników na turnus (dodatkowy komplet 8 €)
 • opiekę rezydenta podczas pobytu
 • ubezpieczenie KL do 30000 Euro, NNW do 15000 zł, OC do 20000 Euro i bagażu do 1000zł
  w Signal Iduna (obejmujące amatorskie uprawianie sportów zimowych – narciarstwo, snowboard)
  • podatek VAT
  • obowiązkową składkę Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

 CENA NIE ZAWIERA:

 • opłaty klimatycznej: 3,5E/os za pobyt (0,5€/dzień) dla osób od 12 lat (płatne obowiązkowo
  w recepcji obiektu)
 • napoi do obiadokolacji
 • świadczeń nie wymienionych w ofercie
 • transport we wlasnym zakresie

DOPŁATY:

Cena za osobę w pokoju 3,4-osobowym lub 2-osobowym w mansardzie

*Pokój 2-os. + dopłata 50 zł/os

*Pokój 1-os. + dopłata 400 zł

Pokój z balkonem (kilka): + 50 zł/os

Pobyt psa w ośrodku za dodatkową opłatą 5 Euro/doba (dotyczy dojazdu własnego).

 ZNIŻKI:

Dziecko urodzone po 30.11.2013 jako 3,4-ta w pokoju -850 zł

Dziecko urodzone między 30.11.2012 - 29.11.2013 jako 3,4-ta w pokoju -750 zł
Dzieci w wieku 9-12 lat jako 3,4-ta w pokoju -150 zł

Pokój w mansardzie: -50 zł/os

Dojazd własny: zniżka 200 zł/os

Zalecamy posiadanie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego EKUZ

               (WYDAWANEJ BEZPŁATNIE W ODDZIAŁACH WOJEWÓDZKICH NFZ)

Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji - 4,72% wartości imprezy (do 7 dni od podpisania umowy/wpłaty zaliczki)  lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej - 7% wartości imprezy. Do zakresu ubezpieczenia włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu Epidemii choroby zakaźnej Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną.

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od chorób przewlekłych: 120 zł/os

WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW PODRÓŻUJĄCYCH DO WŁOCH (obostrzenia do 15 stycznia 2021)

 • każdy uczestnik ma obowiązek przedstawienia negatywnego wyniku testu molekularnego lub antygenowego wykonanego w ciągu 48 h przed przekroczeniem granicy Włoch; chyba, że przebywało się na terytorium Polski w dniach 21.12-06.01, wtedy przyjeżdżając do Włoch należy poddać się 14-dniowej kwarantannie.

Ponadto, należy zawsze brać pod uwagę dodatkowe obostrzenia lokalne i regionalne wynikające z podziału Włoch na 3 strefy: żółtą, pomarańczową i czerwoną.

szczegółowe informacje dostępne na stronie:

https://www.gov.pl/web/wlochy/sytuacja-epidemiologiczna-w-polnocnych-wloszech-w-zwiazku-z-koronawirusem-covid-19

DOJAZD WŁASNY

MIEJSCE: CIVETTA – region narciarski położony w samym sercu Dolomitów, u podnóża góry Monte Civetta 3220 m n.p.m. Rozciąga się on pomiędzy najwyższym pasmem Dolomitów Marmolada a popularną miejscowością Cortina d'Ampezzo. W skład regionu wchodzą 4 stacje narciarskie: Alleghe, Selva di Cadore, Palafavera i Zoldo Alto – łącznie do dyspozycji narciarzy jest 25 wyciągów i 90 km tras o różnym stopniu trudności. To prawdziwy raj dla amatorów wyjątkowo pięknych, zapierających dech w piersiach alpejskich widoków, idealne miejsce na rodzinny wypoczynek. Dużą popularnością cieszą się dwie oświetlone trasy (czarna i czerwona) w Zoldo Alto.

Alleghe (979 m n.p.m.) mała, spokojna miejscowość pod wyciągami. Popularny narciarski kurort nad malowniczym jeziorem u stóp masywu Civetta (3200 m n.p.m.).Malutkie spokojne, urocze miasteczko połączone trasami narciarskimi z ośrodkami narciarskimi Selva di Cadore, Palafavera, Val di Zoldo i przez przełęcz Falzarego ( 2800 m) z trasami Sella Ronda. Ta okrężna trasa narciarska została nazwana Szlakiem Wielkiej Wojny i jest konkurencją dla Sella Rondy. Średnia wysokość szczytów wynosi 2400 m n.p.m., przy sprzyjającej pogodzie trasę można przejechać w ciągu 6 godzin, w biurze Ski Passów należy się upewnić o warunkach pogodowych na szlaku. Połączenie  skibusem z Falcade (15 km) i Malga Ciapela (10 km) – bezpłatnie. Na Marmoladę można się dostać w ciągu 20 minut skibuesem , polecamy wszystkim narciarzom.

Zoldo Alto ( 1400 m n.p.m.) maleńka miejscowość w Dolinie Zoldana otoczona szczytami gór i pięknymi lasami. Wchodzi w skład Ośrodka Narciarskiego   Civetta . jest połączona wyciągami z miejscowością Alleghe i Selva Di Cadore. W Zoldo jest 30 km tras, w tym 3 bardzo trudne, 7 średnich, 8 łatwych, trasy są na wysokościach 1370 m ( Pecol) i dochodzą do 2100 m n.p.m. Cała Civetta ma ponad 80 km przepięknych tras. W Zoldo jest bardzo popularna nocna trasa. W miejscowości jest kościółek, parę sklepów, bary, hotele i rezydencje z apartamentami. Przy wyciagu Cristelin jest nowy atrakcyjny Snow Park.