Facebook Nasza Klasa Google+

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
12 429 67 27
12 430 01 15

ZAPRASZAMY
DO KONTAKTU

Szukasz dodatkowych informacji? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

antavia@antavia.pl

Ela Bogaty
antavia_ela@antavia.pl

Ela Batko
antavia_ebatko@antavia.pl

Hiszpania - Costa Brava

Hotel Blue Sea Montevista - Hawai *** - obóz młodzieżowy GARDALAND

Symbol Termin Cena Uwagi
HO-01 od 06-07-2018 do 16-07-2018 2060.00 zł Zapytaj SPRZEDANE
HO-02 od 13-07-2018 do 23-07-2018 2060.00 zł Zapytaj SPRZEDANE
HO-03 od 20-07-2018 do 30-07-2018 2060.00 zł Zapytaj SPRZEDANE

W programie: Gardaland 
oraz wycieczka do Tossa de Mar !!!

COSTA BRAVA słynne katalońskie wybrzeże rozciągające się od granicy francuskiej do kąpieliska w Blanes. Wspaniałe piaszczyste plaże przeplatane skalistym wybrzeżem, liczne nadmorskie kurorty sprawiły, że jest to miejsce spotkań turystów z całego świata.

Lloret de Mar to najsłynniejszy kurort na Costa Brava. Miasteczko słynie z ładnej piaszczystej plaży wzdłuż, której ciągnie się otoczona palmami promenada oraz licznych kafejek, barów, sklepików
i tętniących nocnym życiem dyskotek.

ZAKWATEROWANIE:
Hotel Blue Sea Montevista-Hawai***  położony w spokojnej częśći Lloret de Mar, wśród zieleni. Od plaży dzieli je około 400 metrów, natomiast od centrum 10-15 min spacerem. Zakwaterowanie w  pokojach 3-os z łazienkami (prysznicem, wc), klimatyzacją, balkonem/tarasem, tv, telefonem oraz sejfem (dodatkowo płatny). Do dyspozycji gości w hotelu: restauracja, bar, hall, basen, plac zabaw, 2 windy, Wi-Fi przy recepcji.


WYŻYWIENIE:
Trzy posiłki dziennie w Hiszpanii: śniadania, obiady, kolacje w formie bufetu  + suchy prowiant  na drogę powrotną. Woda do obiadu i kolacji. 


PROGRAM IMPREZY:
1 dzień:  wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy, Austrię.
2 dzień: przyjazd do Gardalandu, najwiekszego we Włoszech parku rozrywki, zlokalizowanego na powierzchni 60 ha. Całodzienny pobyt w trzech fascynujących krainach: Fantasy, Adventure i Adrenaline, gdzie można korzystać z 70 pelnych wrażeń atrakcji. Najciekawsze z nich to Blue Tornado (kolejka górska z odwróconymi wagonikami), Magic Mountain (kolejka górska z 4 pętlami) i Corsai (przejażdżka piracką łódką w podziemnych jaskiniach), Colorado Boat (spływ rwąca rzeką), Jungle Rapids (przejażdżka łódką przez dźunglę pełną wodospadó i pulapek), Mammut (kolejka górska 1100 m długości, gdzie można spotkac postaci z Epoki Lodowcowej oraz Madagaskaru), wizyta w Gardaland Sea Life Aquarium, gdzie można odkryć królestwo fauny i flory oceanu. Nocny przejazd do przez Włochy i Francję.
3 dzień: przejazd do Lloret de Mar ok. godz. 12.00, spacer po mieście, zakwaterowanie w hotelu od. 14.00, kolacja, nocleg.
4-9 dzień: plażowanie, kąpiele morskie i w hotelowym basenie, zajęcia sportowo-rekreacyjne, dyskoteki, wycieczki po okolicy, konursy z nagrodami. Wycieczka autokarem  do urokliwego miasteczka  na Costa Brava -Tossa de Mar – spacer po malowniczej starówce. Dodatkowo mozliwośc  skorzystania z atrakcyjnych wycieczek fakultatywnych. 
10 dzień: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski ok. godz. 11. Przejazd przez Hiszpanię, Francję, Niemcy
11 dzień: Przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy.


WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
BARCELONA
Stadion Olimpijski, wzgórze Montjuic, Camp Nou (dla chętnych: bilet wstępu na stadion i do muzeum ok. 25 €/os), Park Guell, Sagrada Familia – z zewnątrz, średniowieczna starówka Barri Gotic, La Rambla, pomnik Krzysztofa Kolumba. Na zakończenie udział w spektaklu grających fontann na Placu Hiszpańskim – cena ok. 35 €/os
WATER WORLD
- całodzienna wycieczka do największego Aqua Parku na Costa Brava: wodne tory, baseny, zjeżdżalnie, Rafting River - rwąca rzeka o długości 215 m i Water Mountain - 250 metrów różnicy wysokości – ok. 37 €/os

Ceny wycieczek są cenami orientacyjnymi, z poprzedniego roku (lato 2017), dlatego mogą ulec zmianie.


CENA ZAWIERA:

 • transport autokarem o podwyższonym standardzie: klimatyzacja, barek, video/dvd, WC,
 • zakwaterowanie - 7 noclegów w hotelu*** w Hiszpanii, 
 • wyżywienie 3 razy dziennie w Hiszpanii + suchy prowiant na drogę powrotną,
 • program imprezy: Gardaland, wycieczka do Tossa de Mar,
 • opiekę: pilota, kierownika obozu, wychowawców, miejscową opiekę medyczną na wezwanie oraz miejscowego ratownika,
 • ubezpieczenie Signal Iduna:  KL (10 000 EUR), NNW (7 000 PLN), Bagaż (800 PLN),
 • podatek VAT.
 • składkę Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (TFG)

CENA NIE ZAWIERA:

 • Obowiązkowej opłaty 40 EUR zbieranej obowiązkowo w autokarze (wstęp do Parku Gardaland oraz do Gardaland Sea Life Aquarium, woda do obiadu i kolacji w hotelu w Hiszpanii), świadczeń nie wymienionych w ofercie.),
 • opłaty klimatycznej 4 €/os/pobyt dla osób powyżej 16 lat,płatnj obowiązkowo na recepcji
 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki w Hiszpanii,
 • innych posiłków tranzytowych, innych napojów do posiłków,
 • wycieczek fakultatywnych,
 • świadczeń nie wymienionych w ofercie.
 • kaucji zwrotnej w wysokości 20 Euro/os (na poczet ewentualnych szkód wyrządzonych w hotelu, zwracana w ostatnim dniu imprezy)
 • dojazdów antenowych

WAŻNE INFORMACJE:
* uczestnik zobowiązany jest do posiadania dowodu tożsamości (paszport, dowód, dowód tymczasowy) ważnego minimum pół roku od daty powrotu z imprezy
* po przyjeździe do hotelu będzie zbierana obowiązkowa kaucja w wysokości 20 EUR/os na poczet ewentualnych szkód wyrządzonych przez uczestnika obozu w hotelu; zwrotna w dniu wyjazdu
* pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu, ostatnim śniadanie  w dniu wyjazdu. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną
* wskazane jest zabranie kremów z filtrami UV, nakryć głowy, okularów przeciwsłonecznych, maści na oparzenia słoneczne
* sugerowane kieszonkowe na wydatki uczestników - 100 EUR
* na miejsc możliwość skorzystania z licznych wycieczek fakultatywnych, płatnych dodatkowo u opiekunów (wycieczki realizowane przy odpowiedniej liczbie uczestników)
*  wstęp na dyskoteki około 10 EUR lub karnet około 25 EUR (wstęp od 16 lat za pisemną zgodą rodzica, pod opieką kadry)
* adres i numer telefonu do hotelu rozdawane będą przy autobusie w dniu wyjazdu
* godziny powrotów oraz ceny wycieczek fakultatywnych mogą ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora
* informacje o godzinie odjazdu i powrotu klient jest zobowiązany potwierdzić na 48 godzin przed wyjazdem.

UWAGA !!! Połączenia antenowe za dopłatą będą realizowane przy min. 6 uczestnikach i będą potwierdzane na 72h przed wyjazdem.    

WYJAZD

ZBIÓRKA

 POWRÓT

DOPŁATA

13:45

DĘBICA
ul. Kościuszki, parking Tesco/stacja Orlen

 17:15

-

17:15

KATOWICE
Pl. Sejmu Śląskiego (od ul. Jagiellońskiej)

 13:30

-

12:55

KIELCE
Przystanek autobusowy, ul. Żytnia

 18:05

 70,00 zł

16:00

KRAKÓW
ul. Reymonta (Hala Wisły)

 15:00

-

11:45

RADOM
Dworzec PKS, Prażmowskiego 8, stan 1,3

 19:05

90,00 zł

13:00

RZESZOW
Plac Dworcowy, PKP Rzeszów Główny

 18:00

-

14:30

TARNÓW
Al. Jana Pawla II, Stacja Grossar

 16:30

-

10:00

WARSZAWA
Metro Wilanowska, Puławska 145, stan. 14

 20:55

100,00 zł

13:30

WROCŁAW
Dworzec POLBUS-PKS, Sucha 1/11, peron III, stan 13-14

 10:30

50,00 zł

 UWAGA !!! Połączenia antenowe będą realizowane pod opieką konwojenta za dopłatą przy minimum 4 uczestnikach i będą potwierdzane na 72 godziny przed wyjazdem. 

Hiszpania to między innymi wspaniałe wybrzeże, które ma do zaoferowania kilometry doskonałych plaż. Jednym z najczęściej odwiedzanych i najpiękniejszych rejonów turystycznych Hiszpanii jest Costa Brava

COSTA BRAVA - to jeden z najbardziej znanych i uczęszczanych regionów turystycznych Hiszpanii. Piaszczyste plaże, dzikie i skaliste zatoczki, bujna roślinność oraz zespół nowoczesnych hoteli i centrów rozrywkowych to wymarzone miejsce wypoczynku dla młodych, ciekawych życia ludzi.

Lloret de Mar – to miejscowość położona na malowniczym, skalistym wybrzeżu Costa Brava   w odległości 70 km od Barcelony i 40 km od Girony. Jest to zdecydowanie najpopularniejszy wakacyjny kurort Katalonii, a niezliczona ilość atrakcji powoduje, że każdy, bez względu na wiek, znajdzie tu coś dla siebie. Oprócz pobliskich parków wodnych: Water World i Marineland, w mieście znajdują się atrakcje dla amatorów sportów ekstremalnych: skyscraper, bungee czy tor kartingowy. Piaszczysta, bezpłatna plaża oferuje liczne atrakcje wodne: skutery, kajaki, motorówki. Bezpośrednio z plaży kursują statki wycieczkowe do pobliskich: Blanes i Tossy.