Facebook Nasza Klasa Google+

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
12 429 67 27
12 430 01 15

ZAPRASZAMY
DO KONTAKTU

Szukasz dodatkowych informacji? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

antavia@antavia.pl

Ela Bogaty
antavia_ela@antavia.pl

Ela Batko
antavia_ebatko@antavia.pl

Hiszpania - Costa Brava

Obóż młodzieżowy SAMOLOT

Symbol Termin Cena Uwagi
HOS2K od 13-07-2017 do 20-07-2017 2550.00 zł Zapytaj

Wpisz tutaj treść

Samolotowy obóz młodzieżowy  wiek uczestników 14-18 lat

Wyloty z Krakowa

COSTA BRAVA słynne katalońskie wybrzeże rozciągające się od granicy francuskiej do kąpieliska w Blanes. Wspaniałe piaszczyste plaże przeplatane skalistym wybrzeżem, liczne nadmorskie kurorty sprawiły, że jest to miejsce spotkań turystów z całego świata.

Lloret de Mar to najsłynniejszy kurort na Costa Brava. Miasteczko słynie z ładnej piaszczystej plaży wzdłuż, której ciągnie się otoczona palmami promenada oraz licznych kafejek, barów, sklepików 
i tętniących nocnym życiem dyskotek.


ZAKWATEROWANIE:

HOTEL GUITART CENTRAL PARK*** położony w Lloret de Mar w odległości około 400 metrów od plaży i ok. 350 metrów od centrum. Do dyspozycji uczestników restauracja, 2/3 baseny z leżakami,  świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny). Pokoje 3, 4 -  os. z łazienkami. Klimatyzacja w pokojach w cenie imprezy.


WYŻYWIENIE:  Hiszpania: 3 posiłki dziennie - bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest śniadanie w drugim dniu, ostatnim obiad w dniu wyjazdu.Woda do obiadów oraz kolacji wliczona w cenę.

 


TRANSPORT: samolot  Iberia/ Vueling.


PROGRAM:

Dzień 1

Zbiórka  na lotnisku Kraków Balice . Odprawa bagażowo-paszportowa (rozpoczęcie odprawy na 2 godziny przed wylotem). Wylot samolotem o 21.30  do Barcelony El Prat. Przylot na lotnisko El Prat  w Barcelonie o 00.30. Odprawa paszportowo-bagażowa. Przejazd na wybrzeże Costa Brava. Zakwaterowanie w hotelu. Wieczorny spacer po kurorcie. Nocleg

Dzień 2-7

Pobyt na Costa Brava w Lloret de Mar.

W trakcie pobytu w programie:

- wycieczka autokarowa do Barcelony: katedra Sagrada Familia,La Rambla, dzielnica gotycka,  Stadion FC Barcelona (bilet płatny dodatkowo dla chętnych ok 20 euro), wieczorem pokazy grających fontann.

-wycieczka autokarowa do Tossa de Mar ze zwiedzaniem zamku i katedry.

- plażowanie

- gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe

Program fakultatywny:

- karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia – dla os powyżej 16 lat)      ok. 26 Є

- miasteczko wodne - ok. 30 Є

- wieczór hiszpański - pokazy flamenco - ok. 26 Є

- rejs statkiem ze szklanym dnem – ok. 22 euro

Dzień 8

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Odprawa paszportowo-bagażowa. Wylot z Barcelony El Prat o godzinie 18.15  Przylot na lotnisko Kraków Balice

o godzinie 21.05 Odprawa bagażowa. 


Cena obejmuje:

przelot samolotem w klasie ekonomicznej z bagażem rejestrowanym, opłaty lotniskowe, 7 noclegów w hotelu na wybrzeżu Costa Brava - pokoje 3,4-osobowe z łazienkami, wyżywienie wg opisu , suchy prowiant na drogę powrotną, ubezpieczenie AXA - KL (10000 Euro), NW (2000 Euro), bagaż (200 Euro), opiekę pedagogiczną, hiszpańską opiekę medyczną, opiekę kierownika-rezydenta, podatek VAT.


 Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz programu fakultatywnego.


UWAGI:

Pasażer może wziąć na pokład jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 20 kg oraz 1 sztukę bagażu podręcznego do 5 kg.

OPŁATA KLIMATYCZNA DLA OSÓB POWYŻEJ 16 ROKU ŻYCIA – 10  EURO ZA POBYT.

Zbiórka  na lotnisku Kraków Balice o godzinie 20:00. Odprawa bagażowo-paszportowa (rozpoczęcie odprawy na 2 godziny przed wylotem). Wylot samolotem o 21.30  do Barcelony El Prat. Przylot na lotnisko El Prat  w Barcelonie o 00.30.

Wprowadź info o regionie edytując ten tekst