Facebook Nasza Klasa Google+

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
12 429 67 27
12 430 01 15

ZAPRASZAMY
DO KONTAKTU

Szukasz dodatkowych informacji? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

antavia@antavia.pl

Ela Bogaty
antavia_ela@antavia.pl

Ela Batko
antavia_ebatko@antavia.pl

Grecja - Riwiera Olimpijska

Hotel Galaxy **+ - obóz młodzieżowy.

Symbol Termin Cena Uwagi
GOG-1 od 30-06-2017 do 11-07-2017 1560.00 zł Zapytaj
GOG-2 od 09-07-2017 do 20-07-2017 1590.00 zł Zapytaj SPRZEDANE
GOG-3 od 18-07-2017 do 29-07-2017 1590.00 zł Zapytaj
GOG-4 od 27-07-2017 do 07-08-2017 1590.00 zł Zapytaj
GOG-5 od 05-08-2017 do 16-08-2017 1590.00 zł Zapytaj
GOG-6 od 14-08-2017 do 25-07-2017 1590.00 zł Zapytaj

ZAKWATEROWANIE:
Hotel Galaxy**+ jest położony w centrum miejscowości, 100 metrow od piaszczystej plaży. Składa się z dwóch sąsiadujących ze sobą budynków. Do dyspozycji gości: basen, restauracja, bar, Wi-Fi przy recepacji. Zakwaterowanie w 3-4 osobowych pokojach (łózka piętrowe) z łazienkami (WC, prysznic bez brodzika, umywalka), balkonami z widokiem na morze lub góry, TV - SAT, lodówkami, klimatyzacją(płatna 10€/os za pobyt).


WYŻYWIENIE:
3 posiłki dziennie (kuchnia grecka): śniadanie w formie szwedzkiego stołu, jednodaniowy lunch, kolacja serwowana na ciepło. Do lunchy i kolacji podawana jest woda. Suchy prowiant na drogę powrotną.


PROGRAM IMPREZY:
1. Dzień: Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Wieczorem dłuższy postój na ciepły posiłek (płatny we własnym zakresie ok. 5 EUR ). Nocny przejazd w stronę Grecji.
2. Dzień: Przyjazd do Grecji w godzinach porannych. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu, odpoczynek nad basenem lub krótki spacer. Zakwaterowanie w pokojach od godziny 14:00. Lunch, czas na krótki odpowczynek po podróży, spotkanie organizacyjne z kadrą,  kolacja, nocleg.
3 – 10 Dzień: Realizacja programu pobytu: gry i zawody sportowe (siatkówka plażowa, beach soccer, piłka wodna), zabawy integracyjne i animacje, konkursy, dyskoteki i imprezy tematyczne; plażowanie i zwiedzanie okolicy; wyjazdy na wycieczki fakultatywne (dodatkowo płatne).
11 dzień: Wykwaterowanie po śniadaniu, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Czas wolny na ostatnie zakupy, pamiątkowe zdjęcia itp. Późnym popołudniem zbiórka przed hotelem i pobranie suchego prowiantu. Wyjazd w drogę powrotną do kraju. Nocny przejazd przez Macedonię i Serbię.
12 dzień: Dalsza podróż przez Węgry i Słowację. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.


CENA ZAWIERA: 
* transport autokarem o podwyższonym standardzie: klimatyzacja, barek, wideo, WC;
* zakwaterowanie: 9 noclegów w hotelu Galaxy - pokoje 3-4 osobowe z łazienkami
* wyżywienie według programu: 3 posiłki dziennie - kuchnia grecka
* atrakcyjny program wg. oferty
* opiekę: pilota, kierownika obozu, wychowawców, miejscowego ratownika i miejscową opiekę medyczną na wezwanie
* ubezpieczenie: KL (10 000 EUR), NNW (7 000 PLN), Bagaż (800 PLN) w Signal Iduna
* podatek VAT


CENA NIE ZAWIERA:
* świadczeń nie wymienionych w ofercie
* wycieczek fakultatywnych
* Dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu (ok. 3% ceny imprezy)
* Klimatyzacji w pokojach w cenie 10 euro/os za cały pobyt
* Opłaty za Fundusz Gwarancyjny w wysokości 10 zł/os


WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
Ateny (45 Euro) - zwiedzimy wzgórze Akropol zwieńczone sylwetką Partenonu, Parlament, Łuk Hadriana, Świątynięsal Zeusa, Teatr Dionizosa, Agorę, dzielnicę Plaka oraz ateński port Pireus.
Meteory (30 Euro). Na południowych stokach gór Chasja, w niezwykłej scenerii, na szczytach sterczących pionowo brył skalnych mieści się zespół 24 klasztorów Meteory, zaliczany do najcenniejszych zabytków sztuki bizantyjskiej przełomu XIV i XV wieku.
Olimp (ok. 25 EUR)
Saloniki -  (ok. 25 EUR)
Skiathos (40 Euro). Jednodniowy rejs po Zatoce Pagastyckiej (Morze Egejskie) zapozna Was z jednym z najpiękniejszych regionów Grecji Centralnej – półwyspem Pilion oraz wspaniałą wyspą Skiathos.
Wieczór grecki (25 euro)
Rejs piracki (30 euro)
Delfy (40 euro) 

UWAGA!!! Uczniowie po okazaniu legitymacji wchodzą na Akropol gratis.

Ceny z sezonu lato 2016, mogą ulec zmianie. Ceny nie zawierają biletów wstępu.


 WAŻNE INFORMACJE:
* Uczestnik zobowiązany jest do posiadania dowodu tożsamości (paszport, dowód osobisty) ważnego minimum pół roku od daty powrotu z imprezy,
* Obowiązkowa kaucja zwrotna w wysokości 25 EUR pobierana w dniu przyjazdu do hotelu na poczet ewentualnych szkód wyrządzonych przez uczestnika obozu w obiekcie; kaucja zwrotna w dniu wyjazdu po sprawdzeniu pokoi.,
* Wskazane jest zabranie kremów z filtrami UV, nakryć głowy, okularów przeciwsłonecznych, maści na oparzenia słoneczne, obuwia sportowego,,
* Sugerowane kieszonkowe na prywatne wydatki: 100 EUR (podczas pobytu), 20 EUR (posiłki tranzytowe),
* Na miejscu możliwość skorzystania z licznych wycieczek fakultatywnych, płatnych dodatkowo u opiekunów (organizowane przez lokalne biuro podróży, realizowane przy odpowiedniej liczbie uczestników).,
* Wstęp na dyskoteki około 4 EUR/os  (wstęp od 16 lat za pisemną zgodą rodzica, pod opieką kadry),,
* Adres i numer telefonu do hotelu będą rozdawane przy autokarze w dniu wyjazdu,,
* Godziny powrotów oraz ceny wycieczek fakultatywnych są orientacyjne i mogą ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora,,
* Informacje o godzinie odjazdu i powrotu klient jest zobowiązany potwierdzić na 48 godzin przed wyjazdem.


 

RIWIERA OLIMPIJSKA nowoczesny kurort turystyczny rozciągający się od Salonik, aż do północnej Tesalii. Riwiera to niepowtarzalne kolory- zielone gaje oliwne, błękitne morze, złoty piasek. Gościnni Grecy, gwarne tawerny rozbrzmiewające do późnej nocy radosną muzyką - to wszystko tworzy wyjątkowy klimat przyciągający miliony turystów z całego świata.

Leptokaria – nadmorski kurort położony na Riwierze Olimpijskiej, u podnóża Olimpu, to jedna z najbardziej urokliwych i popularnych miejscowości na lazurowym wybrzeżu Morza Egejskiego. Z jednej strony „boska” góra Olimp, a z drugiej błękitne i ciepłe morze. Ta kombinacja niezwykłych krajobrazów, ciekawych miejsc, morza, szerokich plaż i słońca sprawia, że wypoczynek w tym miejscu jest zawsze udany. Tętniące życiem do późnych godzin wieczornych uliczki miasta pełne dyskotek, tawern i kawiarenek serwujących tradycyjne greckie dania dopełniają atrakcyjności oferty.