Facebook Nasza Klasa Google+

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
12 429 67 27
12 430 01 15

ZAPRASZAMY
DO KONTAKTU

Szukasz dodatkowych informacji? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

antavia@antavia.pl

Ela Bogaty
antavia_ela@antavia.pl

Ela Batko
antavia_ebatko@antavia.pl

Chorwacja - Dalmacja

Kompleks HERCEG **/*** - obóz młodzieżowy

Symbol Termin Cena Uwagi
CD-01 od 05-07-2019 do 15-07-2019 1850.00 zł Zapytaj SPRZEDANE
CD-02 od 13-07-2019 do 23-07-2015 1850.00 zł Zapytaj
CD-03 od 21-07-2019 do 31-08-2019 1850.00 zł Zapytaj
CD-04* od 29-07-2019 do 07-08-2019 1750.00 zł Zapytaj SPRZEDANE

W progranmie: Zwiedzanie Parku Narodowego Jezior Plitwickich

ZAKWATEROWANIE: PENSJONAT HERCEG **/***

Położenie: kompleks trzech budynków położonych około 150 m od morza i 30 km od Makarskiej.

Zakwaterowanie: pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami (WC, prysznic), urządzone standardowo: szafa, toaletka z lustrem, krzesła, szafki nocne, lampki nad łóżkami. Większość pokoi z balkonami lub dostępem do tarasu i widokiem na morze.

 Do dyspozycji: stoły do gry w ping-ponga, świetlica, duży taras. Około 200 m od pensjonatu na terenie szkoły znajdują się betonowe boiska do gry w piłkę.


WYŻYWIENIE:

3 posiłki dziennie (śniadania kontynentalne wzmocnione, lunch, ciepła kolacja). Suchy prowiant na drogę powrotną. Turnus rozpoczyna się obiadem, a kończy śniadaniem. 


PROGRAM:

1 dzień: Wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd do Chorwacji.

2 dzień: Przyjazd do Drvenika w godzinach południowych, lunch, zakwaterowanie od godz. 14.00, zapoznanie z hotelem i okolicą, kolacja, nocleg.

3 – 9 dzień: Realizacja programu:plażowanie i kąpiele morskie pod opieką ratownika, piesze wycieczki po okolicy (szlaki turystyczne poprowadzone są wzdłuż malowniczych klifów), zajęcia animacyjne w hotelu i na plaży; zajęcia sportowo – rekreacyjne: tenis stołowy, badminton, siatkówka; możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych: Dubrownik – ok. 40 EUR, Split i Omiś – ok. 30 EUR, Medjugorie i Wodospady Kravica – ok. 35 EUR, rejs promem na wyspę Korcula – ok. 25 EUR, Mostar – ok. 40 EUR, Rafting – 30 EUR;

 10 dzień: Po śniadaniu złożenie bagaży, wypoczynek, pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd w godzinach wieczornych, przejazd do Polski.

 11 dzień: Powrót w godzinach wieczornych


CENA ZAWIERA:
* Transport autokarem klasy LUX (WC, dvd, barek),
* Zakwaterowanie 8 noclegów w pokojach z łazienkami
* Wyżywienie 3 posiłki dziennie , suchy prowiant na drogę powrotną,
* opiekę: wychowawców, pilota, ratownika na plaży miejskiej,chorwacka opiekę medyczną
* ubezpieczenie KL, NNW, bagaż w Signal Iduna
* obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny


DODATKOWO PŁATNE:
*
zwrotna kaucja 25 euro (pobierana podczas drogi i zwracana w ostatnim dniu
* taksa klimatyczna  15 Euro/os
* dopłata do wyjazdów antenowych

* Wycieczek fakultatywnych oraz własne wydatk, obiady w czasie podróży ok. 5 Euro/posiłek

* świadczeń nie wymienionych w ofercie.


WAŻNE INFORMACJE:

Uwagi: Zakwaterowanie w hotelu od godz. 14.00, wykwaterowanie do godz. 10.00. Turnus rozpoczyna się obiadem w hotelu i kończy  śniadaniem + suchy prowiant (2 bułki, owoc, 2 butelki wody 0,5 l, wafelek, rogal). Uczestnik zobowiązany jest do posiadania dowodu tożsamości lub paszportu ważnego minimum pół roku. Proponowane kieszonkowe około 100 EUR + opłaty za wybrane wycieczki fakultatywne. W drodze na opłacenie posiłków przydatne drobne pieniądze. Koniecznie zabrać nakrycie głowy, krem z filtrem UV, ręcznik i obuwie plażowe. Obowiązkowo posiadanie karty EKUZ.

CHORWACJA rozpościera się od końca wschodnich krańców Alp aż po wybrzeże Morza Adriatyckiego tworząc bajeczny krajobraz: olbrzymich gór, tajemniczych wysp, ukrytych zatok z ciepłym czystym morzem i zabytkowymi pięknymi miasteczkami. Niepowtarzalny klimat sprawia iż jest to idealne miejsce do wypoczynku i czyni z Chorwacji jeden z najpiękniejszych turystycznie krajów Europy.


DRVENIK – to znaczy Dalmacja, czyli gorrrący wypoczynek, niekończące się plaże, klimat południa i tysiące okazji spędzania wolnego czasu w kawiarenkach, pubach i restauracjach! Riwiera Makarska, na której leży Drvenik, to modny europejski region z krystalicznie czystym morzem, zagajnikami figowymi, migdałowymi i piniowymi. Uroku dodają jej majestatyczne góry Biokovo, opadające wprost do lazurowego morza. To wszystko w połączeniu z naszymi programami to wyzwanie dla prawdziwych pożeraczy przygód – oby na wszystko wystarczyło Wam sił!