Facebook Nasza Klasa Google+

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
12 429 67 27
12 430 01 15

ZAPRASZAMY
DO KONTAKTU

Szukasz dodatkowych informacji? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

antavia@antavia.pl

Ela Bogaty
antavia_ela@antavia.pl

Ela Batko
antavia_ebatko@antavia.pl

Bułgaria - Riwiera Czarnomorska

Hotel Zdravets *** - obóz młodzieżowy

Symbol Termin Cena Uwagi
BG-01 od 01-07-2021 do 12-07-2021 1799.00 zł Zapytaj
BG-02 od 10-07-2021 do 21-07-2021 1799.00 zł Zapytaj SPRZEDANE
BG-03 od 19-07-2021 do 30-07-2021 1799.00 zł Zapytaj
BG-04 od 28-07-2021 do 08-08-2021 1799.00 zł Zapytaj SPRZEDANE

Osoby powyżej 18 lat: dopłata 150 zł/osoba/turnus.

Hotel z basenem!!!

BUŁGARIA, kraj leżący w samym sercu Półwyspu Bałkańskiego zachwyca przepięknymi plażami i morzem. Przyroda oraz zabytki kultury bizantyjskiej i śródziemnomorskiej zapewniają odwiedzającym urozmaicony wypoczynek.

Złote Piaski to perła Bułgarskiej Riwiery. Ciepłe morze i piaszczysta plaża niemalże stykają się z przepięknym starym lasem. Lecznicze źródła mineralne powodują, że wypoczynek tutaj niezwykle korzystnie wpływa na organizm. Liczne dyskoteki, sklepiki z pamiątkami, restauracje z kuchnią regionalną urozmaicają pobyt w tym miejscu.

ZAKWATEROWANIE:

Hotel ZDRAVETS **** położony w centrum Złotych Piasków, około 250 metrów od plaży. Pokoje 4-osobowe oraz  dwa 6-osobowe apartamenty z łazienkami, klimatyzacją, TV i chłodziarką. Większość pokoi posiada balkon. Do dyspozycji gości: basen z leżakami i parasolami (ilość ograniczona), bar przy basenie, restauracja, lobby bar, recepcja, sejf w recepcji (dodatkowo płatny), kantor, Wi-Fi przy recepcji.


WYŻYWIENIE:

Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Lekkie popołudniowe przekąski. Lokalne napoje bezalkoholowe  do posiłków w reastauracji, suchy prowiant na drogę powrotną.


PROGRAM IMPREZY:
1 dzień:
Wyjazd z Polski (godziny wyjazdu zgodnie z rozkładem jazdy). Przejazd przez Słowację, Węgry i Rumunię
2 dzień:
Przyjazd do Złotych Piasków w godzinach przedpołudniowych, złożenie bagaży w hotelu, spacer po okolicy,, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne, kolacja, nocleg.
3-10 dzień:
Realizacja programu pobytu w Złotych Piaskach: wypoczynek, dyskoteki, plażowanie, kąpiele w morzu, rozgrywki sportowe, zajęcia rekreacyjne, zawody sportowe i konkursy z nagrodami. Wycieczki piesze po kurorcie i okolicy. Dodatkowo możliwość skorzystania z atrakcyjnych wycieczek fakultatywnych.
11 dzień:
Śniadanie, wykwaterowanie, złożenie bagaży w hotelu, czas wolny na zakup pamiątek, obiad, zajęcia programowe, pobranie suchego prowiantu, wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd przez Rumunię, Węgry.
12 dzień:
 Przejazd przez Słowację.Przyjazd do Polski według rozkładu jazdy.


CENA ZAWIERA:
* Transport autokarem o podwyższonym standardzie: klimatyzacja, barek, wideo, WC;
* Wyżywienie według programu,
* Zakwaterowanie: 9 noclegów w hotelu***,
* Opiekę: pilota, kierownika obozu, wychowawców, miejscowego ratownika i miejscową opiekę medyczną na wezwanie,
* Ubezpieczenie: KL (30 000 EUR), NNW  (15 000 PLN), Bagaż (1000 PLN) w Signal Iduna;
* składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
* Podatek VAT


CENA NIE ZAWIERA:
* obowiązkowej opłaty klimatycznej za cały pobyt: 15 EUR
* kaucji zwrotnej 20 EUR/os                                                                                           
* świadczeń nie wymienionych w ofercie                                                                                                          * wstępu na dyskoteki od 5 EUR/os

* wycieczki fakultatywne (realizowane przy odpowiedniej ilości uczestników)


WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
Warna, delfinarium: największe miasto wybrzeża i letnia stolica Bułgarii. Miasto nowoczesne, ale i pełne zabytków z pięknym parkiem morskim i licznymi muzeami. Objazd miasta autokarem, zwiedzanie cerkwi katedralnej, udział w przedstawieniu z delfinami. (20 EUR)
Neseber: zabytkowe miasto ze starymi cerkiewkami bizantyjskimi, ruinami murów obronnych, malowniczymi uliczkami charakterystycznymi dla budownictwa czarnomorskiego. Neseber jest wpisany na Światową Listę Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. (20 EUR)
Aquapark w Złotych Piaskach – całodzienny bilet wstępu (20 EUR).
Pod żaglami: rejs z poczęstunkiem, łowieniem ryb i kąpielą w morzu. (20 EUR)
Bałczik - Kaliakra: miasteczko ze słynnym ogrodem botanicznym. Dawna rezydencja królów rumuńskichi półwysep Kaliakra. (25 EUR)
Jeep safari: wyprawa jeepami do Parku Przyrodniczego Złote Piaski oraz miejscowości Kiczewo i Osenowo, gry i zajęcia sportowe (15 EUR)

Istambul 1 dzień : 70 EUR + wiza jeśli bedzie wymagana, obowiązkowo paszport

WAŻNE INFORMACJE:
* Uczestnik zobowiązany jest do posiadania dowodu tożsamości (paszport, dowód osobisty) ważnego minimum pół roku od daty powrotu z imprezy, zalecana KARTA EKUZ
* Obowiązkowa kaucja zwrotna w wysokości 20 EUR pobierana w dniu przyjazdu do hotelu na poczet ewentualnych szkód wyrządzonych przez uczestnika obozu w obiekcie; kaucja zwrotna w dniu wyjazdu po sprawdzeniu pokoi ( możliwość zakupu dodatkowego prowiantu na drogę powrotną we własnym zakresie).
* Wskazane jest zabranie kremów z filtrami UV, nakryć głowy, okularów przeciwsłonecznych, maści na oparzenia słoneczne, obuwia sportowego,
* Sugerowane kieszonkowe na prywatne wydatki: 100 EUR (podczas pobytu), 2500 HUF (na posiłki tranzytowe na Węgrzech),
* Na miejscu możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych,
* Wstęp na dyskoteki około od 5 EUR/os  (wstęp od 16 lat za pisemną zgodą rodzica, pod opieką kadry),
* Adres i numer telefonu do hotelu będą rozdawane przy autokarze w dniu wyjazdu,
* Godziny powrotów oraz ceny wycieczek fakultatywnych są orientacyjne i mogą ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora,
* Informacje o godzinie odjazdu i powrotu klient jest zobowiązany potwierdzić na 48 godzin przed wyjazdem. 

 

 

ROZKŁAD JAZDY

       WYJAZD

ZBIÓRKA

  POWRÓT

07:15

DĘBICA

 

19:00

05:30

KRAKÓW

 

21:00

09:30

MIEJSCE PIASTOWE

 

17:00

08:00

RZESZÓW

 

18:00

06:30

TARNÓW

 

19:30

Dojazdy antenowe: Katowice (+50 zł);Kielce (+100 zł); Łódź (+160 zł); Radom (+120 zł); Warszawa (+160 zł); Wrocław (+160 zł) pod opieką konwojenta, będą realizowane autobusem liniowym, pociągiem za dopłatą przy minimum 6 uczestnikach. 

UWAGA !!! Połączenia antenowe, pod opieką konwojenta, będą realizowane autobusem liniowym (np. Polski Bus) lub pociągiem za dopłatą przy minimum 6 uczestnikach. Pozostałe miasta na trasie głównej na zapytanie. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości z powodu zbyt małej ilości uczestników.

 

Bułgaria, kraj leżący w samym sercu Półwyspu Bałkańskiego zachwyca przepięknymi plażami i morzem. Przyroda oraz zabytki kultury bizantyjskiej i śródziemnomorskiej zapewniają odwiedzającym urozmaicony wypoczynek.

Złote Piaski to perła Bułgarskiej Riwiery. Ciepłe morze i piaszczysta plaża niemalże stykają się z przepięknym starym lasem. Lecznicze źródła mineralne powodują, że wypoczynek tutaj niezwykle korzystnie wpływa na organizm. Liczne dyskoteki, sklepiki z pamiątkami, restauracje z kuchnią regionalną urozmaicają pobyt w tym miejscu.