Facebook Nasza Klasa Google+

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
12 429 67 27
12 430 01 15

ZAPRASZAMY
DO KONTAKTU

Szukasz dodatkowych informacji? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

antavia@antavia.pl

Ela Bogaty
antavia_ela@antavia.pl

Ela Batko
antavia_ebatko@antavia.pl

Bułgaria - Riwiera Czarnomorska

Hotel Zdravets *** - obóz młodzieżowy

Symbol Termin Cena Uwagi
BG-01 od 30-06-2022 do 11-07-2022 2125.00 zł Zapytaj
BG-02 od 09-07-2022 do 20-07-2022 2175.00 zł Zapytaj
BG-03 od 18-07-2022 do 29-07-2022 2175.00 zł Zapytaj
BG-04 od 27-07-2022 do 07-08-2022 2175.00 zł Zapytaj
BG-05 od 05-08-2022 do 16-08-2022 2175.00 zł Zapytaj
BG-06 od 14-08-2022 do 25-08-2022 2175.00 zł Zapytaj

Osoby powyżej 19 lat: dopłata 270 zł/osoba/turnus.

Hotel z basenem!!!

BUŁGARIA,kraj leżący w samym sercu Półwyspu Bałkańskiego zachwyca przepięknymi plażami i morzem. Przyroda oraz zabytki kultury bizantyjskiej i śródziemnomorskiej zapewniają odwiedzającym urozmaicony wypoczynek.

ZŁOTE PIASKI – miejscowość położona w północnej części wybrzeża Morza Czarnego, w odległości ok. 17 km od Warny. Plaża w Złotych Piaskach jest uznawana za jedną z najatrakcyjniejszych w Europie, pokryta złocistym piaskiem, z łagodnym zejściem do morza. Złote Piaski to raj dla miłośników życia nocnego, dyskoteki często organizowane są pod gołym niebem, puby i restauracje tworzą niepowtarzalny klimat.

ZAKWATEROWANIE: Hotel ZDRAVETS 4* (kategoryzacja lokalna) – hotel położony w samym sercu Złotych Piasków w odległości ok. 250 m od plaży i nadmorskiej promenady. Zakwaterowanie uczestników w pokojach 4-osobowych (możliwe łóżka podwójne z osobną pościelą) z łazienkami, TV-SAT, lodówką i indywidualnie sterowaną klimatyzacją. Na terenie hotelu: odkryty basen z bezpłatnymi leżakami i parasolami, recepcja, restauracja, bar przy basenie, brodzik dla dzieci, 2 windy, mini market. W pobliżu znajduje się wiele barów, restauracji, dyskotek i sklepów.

WYŻYWIENIE: ALL INCLUSIVE / trzy podstawowe posiłki dziennie – śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu (kuchnia bułgarska). Ponadto w ciągu dnia przekąski oraz napoje (woda, napoje gazowane, soki). Pierwszy posiłek obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek obiad w dniu wyjazdu oraz suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT:Autokar klasy lux wyposażony w klimatyzację, barek, DVD, WC. Trasa przejazdu: Słowacja – Węgry – Serbia lub Rumunia – Bułgaria. Transport z Krakowa i Katowic w cenie. Dopłata za wyjazdy z miast: Łódź +120 zł, Kielce +120 zł, Warszawa +120 zł, Opole +120 zł, Wrocław +120 zł. Transfery realizowane przy min. 6 uczestnikach.


Program pobytu:

1 dzień: Wyjazd z Krakowa w godzinach porannych, przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię lub Rumunię do Bułgarii.

2 dzień: Przyjazd do Złotych Piasków w godzinach przedpołudniowych, zakwaterowanie w pokojach od godz. 15:00, pierwszy posiłek obiad.

3-10 dzień: Pobyt w Złotych Piaskach (łącznie 9 noclegów), realizacja programu: plażowanie, kąpiele w morzu i basenie pod opieką ratownika, zajęcia i rozgrywki portowe na basenie oraz na plaży, konkursy, gry, pool party w Hotelu DANA PALACE 3* prowadzone przez DJ-a (również dla grupy z Hotelu ZDRAVETS 4*) lub dyskoteki w klubie (bilety płatne dodatkowo), spacer do Monastyru Aładża. Możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych (dodatkowo płatnych, realizowanych przez lokalnego kontrahenta).

11 dzień: Wykwaterowanie z pokoi po śniadaniu, złożenie bagaży, czas wolny. Ostatni posiłek obiad oraz suchy prowiant na drogę powrotną. Wyjazd z Bułgarii w godzinach wieczornych.

12 dzień: Przejazd przez Serbię lub Rumunię, Węgry, Słowację do Polski. Powrót do Krakowa w godzinach wieczornych.


CENA ZAWIERA:

 • 9 noclegów,
 • wyżywienie,
 • suchy prowiant na drogę powrotną,
 • opiekę pilota,
 • opiekę rezydenta,
 • opiekę kadry pedagogicznej,
 • opiekę ratownika,
 • bułgarską opiekę medyczną,
 • transport autokarem,
 • taksę klimatyczną,
 • ubezpieczenie KL do 30.000 EUR, NNW do 15.000 zł, bagaż do 1.000 zł + CP (Signal Iduna S.A.),
 • składkę na TFG i TFP.

CENA NIE ZAWIERA;

 • wycieczek fakultatywnych,
 • dopłaty do połączeń antenowych,
 • obowiązkowej kaucji zwrotnej w wysokości 15 EUR/os.,
 • dopłaty powyżej 19-go roku życia +270 zł/turnus,
 • dodatkowych ubezpieczeń (opcjonalnie),
 • świadczeń niewymienionych w ofercie.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

NESSEBER Z OBIADEM – historyczna część miasta została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Wąskie uliczki miasta, pozostałości po murach obronnych z IV i V wieku, drewniane domki stanowią największą atrakcję turystyczną półwyspu. Cena ok. 30 EUR + własne wydatki.

NESSEBER Z AQUAPARKIEM – zwiedzanie miasta oraz pobyt w Aquaparku - jednym z najnowszych i najnowocześniejszych parków wodnych na Bałkanach. Cena ok. 35 EUR + własne wydatki.

BAŁCZYK I PÓŁWYSEP KALIAKRA – Bałczyk to malownicza nadmorska miejscowość, nazywana „białym miastem” ze względu na kolor kamienia z którego budowano domy. Największą atrakcją jest ogród botaniczny z dawną letnią rezydencją rumuńskiej królowej Marii. Kaliakra to skalisty półwysep wychodzący daleko w morze, malowniczy rezerwat przyrody i dawna twierdza. Cena ok. 20 EUR, z obiadem ok. 30 EUR + własne wydatki.

AQUAPOLIS – park wodny wybudowany na wzór śródziemnomorskiego, mauretańskiego stylu z licznymi zjeżdżalniami i basenami. Cena ok. 20 EUR + własne wydatki.

WARNA Z DELFINARIUM – trzecie co do wielkości miasto Bułgarii z rzymskimi ruinami, bizantyjskimi fortyfikacjami oraz zabytkami architektury tureckiej. Wizyta w Delfinarium połączona z akrobatycznym pokazem delfinów. Cena ok. 26 EUR - do 18 lat, 30 EUR - powyżej 18 lat + własne wydatki.

WARNA SHOPPING – zwiedzanie Warny i zakupy w jednej z galerii w Warnie. Cena ok. 15 EUR + własne wydatki.

PAINTBALL – cena ok. 20 EUR

QUAD SAFARI – cena ok. 30 EUR

JEEP SAFARI (z obiadem) – cena ok. 25 EUR

GOKARTY – cena ok. 25 EU

WAŻNE INFORMACJE:
*prosimy o zabranie ważnego paszportu lub dowodu osobistego (min. 3 miesiące od daty powrotu),

na terenie hotelu zbierana jest obowiązkowa kaucja zwrotna w wysokości 15 EUR/os.,

uczestnicy powyżej 19-tego roku życia (19 lat ukończone przed rozpoczęciem imprezy lub w  jej trakcie) dopłata +270 zł/turnus,

zawarte w cenie ubezpieczenie KL do 30.000 EUR zawiera koszty leczenia w przypadku COVID-19 oraz ewentualnej kwarantanny.

UWAGA: do wyjazdu na imprezę zagraniczną może być konieczny ważny Unijny Certyfikat COVID lub negatywny wynik testu PCR lub antygenowego (w zależności od kraju docelowego). Koszt wykonania testu nie jest uwzględniony w cenie imprezy turystycznej i Klient jest zobowiązany pokryć taki ewentualny koszt we własnym zakresie za wszystkich zgłaszanych przez siebie uczestników.

Zachęcamy do śledzenia aktualnych informacji dla podróżujących na stronie:

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

 

 

 

 


Dopłaty za wyjazdy z miast: Łodź,Kielce, Warszawa, Opole, Wrocław (+120 zł)
pod opieką konwojenta, będą realizowane autobusem liniowym, pociągiem za dopłatą przy minimum 6 uczestnikach. 

UWAGA !!! Połączenia antenowe, pod opieką konwojenta, będą realizowane autobusem liniowym (np. Polski Bus) lub pociągiem za dopłatą przy minimum 6 uczestnikach. Pozostałe miasta na trasie głównej na zapytanie. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości z powodu zbyt małej ilości uczestników.

 

 

 

 

Bułgaria, kraj leżący w samym sercu Półwyspu Bałkańskiego zachwyca przepięknymi plażami i morzem. Przyroda oraz zabytki kultury bizantyjskiej i śródziemnomorskiej zapewniają odwiedzającym urozmaicony wypoczynek.

Złote Piaski to perła Bułgarskiej Riwiery. Ciepłe morze i piaszczysta plaża niemalże stykają się z przepięknym starym lasem. Lecznicze źródła mineralne powodują, że wypoczynek tutaj niezwykle korzystnie wpływa na organizm. Liczne dyskoteki, sklepiki z pamiątkami, restauracje z kuchnią regionalną urozmaicają pobyt w tym miejscu.